Yaşam

Müzik, Sohbet ve Eğlence Dolu Yeni Program “Fi Fijör” Zorlu PSM Youtube Kanalında Başlıyor!

Zorlu PSM YouTube kanalında  Bu dönemin eğlenceli ve müzikli söyleşi programı “Fi Fijör”, müzisyen ve yapımcı Sena Gül, nam-ı diğer Paptircem’in sunumuyla başlıyor. Paptircem, “Fi Fijör” programında klavye başındayken ünlü konukların sırlarını, meslekleriyle ilgili kırılma noktalarını ve çocukluk anılarını sürpriz meydan okumalarla anlatıyor.

Paptircem, bu dönem Violent PSM YouTube kanalında “Fi Fijör” adlı müzikli talk show’unu gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Müzik, sohbet ve eğlence dolu “Fi Fijör” programı Güçlü PSM stüdyolarında gerçekleşecek ve her bölümde ünlü bir konukla eğlenceli dakikalar yaşanacak. Farklı alanlarda başarılı işlere imza atmış ünlü arkadaşların konuk olacağı programda konuklar sırlarını, mesleklerindeki kırılma noktalarını, çocukluk anılarını ya da kimseye itiraf edemedikleri ve gizliden gizliye sevdikleri müzikleri konuşacaklar. “Şipşak Beste” gibi küçük meydan okumalarla izleyicilere eğlenceli dakikalar sunulacak.

Farklı sürprizlerle dolu eğlenceli ve müzik dolu bir program olan “Fi Fijör” 17 Ocak Salı 20.00’de Güçlü PSM YouTube kanalında!

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-divrigi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu