Haber

Şahinbey’de 1 milyon öğrenciye spor ayakkabı hediyesi

Şahinbey’de 1 milyon öğrenci sporayakkabı hediyesi

GAZİANTEP Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, gençleri spora teşvik etmek ve öğrencilere karne hediyesi olarak 1 milyon 84 bin spor ayakkabısı hediye etti.

2017 yılından bu yana öğrencilere karne olarak spor ayakkabı hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu yıl dağıttığı spor ayakkabılarla bu sayıyı 1 milyon 84 bine çıkardı. Öğrencileri spora teşvik ve ödüllendirme projesi kapsamında Şahinbey Belediyesi spor ayakkabı dağıtımına devam ediyor.

“Gençlerimizin spor yapmasını istiyoruz”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilere her zaman spor yapmaları tavsiyesinde bulunarak, “Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimize spor ayakkabı hediye etmeye devam ediyoruz. Bu yıl da öğrencilerimize karne hediyesi olarak verdiğimiz spor ayakkabı dağıtmaya devam ediyoruz. “84 bin 800 adet spor ayakkabıyı gençlerimize hediye edeceğiz. Amacımız gençlerimize spor ayakkabı sunmak ve spor yapmalarını sağlamaktır. Böylece gençlerimizin obeziteden uzak durarak yaz tatillerini sporla geçirmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimize sunduğumuz ayakkabıların beden ve rengini seçme imkanı sunuyoruz” dedi.

haberkozakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu