Teknoloji

Çocuğumu Bul Türkiye’de Ücretsiz

Milli Eğitim Bakanlığı, depremlerin ardından ara verilen afet bölgesi dışındaki okulların 20 Şubat 2023’te yeniden açılacağını duyurdu. Okulların açılmasına üç gün kala, meşhur ‘ Çocuklarımı BulUygulamadan sevindirici bir haber geldi.

Find My Kids, resmi hesaplarından yaptığı açıklamada, bugün itibarıyla Türkiye’de uygulamayı indiren herkese izin verecek. tüm Premium özelliklere ücretsiz olarak tam erişim elde edebilirsiniz. ilan edildi. Ebeveynlerin, birlikte olmasalar da ailelerinin inançlı olduğunu anlamalarına yardımcı olmak istediğini söyleyen uygulama, durum düzelene kadar ücretsiz erişimin devam edeceğini belirtti.

Çocuklarımı Bul nedir?

Find My Kids, 2015 yılında piyasaya sürülen bir yazılımdır. Uygulama kullanıcıları ailesini inanç içinde tutmak izin verir. ebeveynler, çocukları ziyaret ettiği yerlerin bildirimlerini alarakkonumlarını gerçek zamanlı olarak öğrenebilir ve takip edebilir.

Ayrıca, çocukların etkinlik geçmişlerinin izlenmesi, etraflarındaki sesleri dinlemek, Acil durumlar için SOS sinyali, telefondaki çocuklar Hangi uygulamalara ne kadar zaman harcıyorsunuz? öğrenmeBirçok hizmet de sunulmaktadır.

Türkçe seçeneği de bulunan uygulama, App Store ve Play Store’dan indirilebiliyor. İndirme ücretsizken, uygulama içi satın alımlar mevcuttu. Yapılan yeni duyuru ile tüm özelliklerin bir süreliğine Türkiye’deki kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacağı belirtildi.

 

 

 

 

mucur-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu